Nesch, Rolf(1893-1975)
Fugler 1970
Metalltrykk, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 9 februar 1970
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Fra fugleserien.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00