Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Fugler 1970

Metalltrykk, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 9 februar 1970

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Fra fugleserien.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00