Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Tigger

Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie

Påtegnet med tittel, datert 60, og signert på baksiden, av platen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering