Reitan, Elling(1949-)
Blå avdeling I 1999
Pastell på papir, lysmål
76x57
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan -99
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 21 000
Pastell på papir, lysmål
76x57
Vurdering