Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Reitan, Elling (1949-)
Blå avdeling I 1999

Pastell på papir, lysmål
76x57
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan -99

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000