Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Eksamen

Litografi, lysmål
52x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 18/290. Fra 1982.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000 med forbehold