Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Samtale 1976

Olje på lerret
81x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 76

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000