Johannessen, Jens(1934-)
Samtale 1976
Olje på lerret
81x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 76
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
81x80
Vurdering
NOK 400 000–600 000