Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinne

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 190 000