Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Solaas, Lars(1929-)
Hjort beiter blant løvtrær 1951

Olje på lerret
173x160
Signert og datert nede t.h.: LS-51
Signert nede t.v.: Lars Solaas

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00