Solaas, Lars(1929-)
Hjort beiter blant løvtrær 1951
Olje på lerret
173x160
Signert og datert nede t.h.: LS-51
Signert nede t.v.: Lars Solaas
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
173x160
Vurdering
NOK 10 000