Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Solaas, Lars (1929-)
Hjort beiter blant løvtrær 1951

Olje på lerret
173x160
Signert og datert nede t.h.: LS-51
Signert nede t.v.: Lars Solaas

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000