Kull på papir, lysmål
17x16
Signert nede t.h.: Karsten
Kull på papir, lysmål
17x16
Signert nede t.h.: Karsten
Kull på papir, lysmål
29x24
Signert nede t.v.: Karsten
Tresnitt på papir, lysmål
35x25
Signert nede t.h: L Karsten sculp.
Olje på lerret
48x65
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918
Olje på lerret, oppklebet på plate
60x74
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Olje på lerret
36x48
Signert nede t.v.: Henrik Lund
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på lerret
54x64
Signert og datert nede t.h.: HS 11
Olje på lerret
120x120
Signert og datert nede t.h.:
Weidemann 59.
Olje på plate, oppklebet på plate
37x51
Signert og datert nede på midten: Jørleif Uthaug 1957
Olje på lerret
68x60
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr 58
Olje på lerret
100x121
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret. 48.
Olje på lerret
90x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian -48.
Olje på lerret
66x55
Signert nede t.v.: L. Eikaas
Olje på lerret
67x54
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Olje på plate
32x38
Signert og datert nede t.h.: HK-35 Signert nede t.v.: H Kihle
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på lerret
57x65
Signert nede t.v.: HK
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: HS 48
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A Revold
Olje på lerret
109x84
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 52
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: RK.
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1948
Olje på lerret
42x50
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 21
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: Aulie -44
Olje på plate,
46x38
Signert og datert nede t.v.: Aulie 34
Olje på lerret
73x92
Usignert
Olje på plate
60x73
Usignert
Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?
Olje på lerret
100x74
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -28.
Bronse
H: 15 cm.
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 16 cm. B: 10 cm. D: 14 cm.
Signert på plinten: G Vigeland
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -84
Olje på lerret
92x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -88
Olje på lerret
51x33
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -46
Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 32.
Olje på lerret
71x81
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz. 37.
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell-56
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på lerret
80x94
Signert og datert nede t.v.: DW 1927
Olje på lerret
68x59
Signert nede t.h.: P. Deberitz
Olje på lerret
125x67
Signert nede t.v.: Per Krohg
Olje på lerret
185x132
Usignert
Blandingsteknikk på papir
62x47
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -52
Olje på plate
60x60
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -46
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Finn Christensen
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Finn Christensen.
Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.v. : H. Dal -43.
Gouache og pastell på papir, lysmål
53x69
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på lerret
55x65
Signert nede t.v.: Rigmor Holter
55x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1948
Olje på lerret
73x85
Signert nede t.v.: A. Kavli
Olje på plate
58x74
Signert nede t.v.: A Kavli
Olje på lerret
98x155
Signert nede t.h.: Erling Enger
Olje på lerret
100x68
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1953-54
Olje på lerret
66x49
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -20
Olje på lerret
54x42
Signert og datert opp t.v.: Karsten 17
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t..h.: J. Heiberg 23
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 25.
Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1935
Olje på lerret
65x75
Signert og datert oppe t.v.: Bernh. Folkestad. 17
Olje på lerret
86x85
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1924
Olje på plate
41x32
Usignert
Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: W. Midelfart
Pastell på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81
Akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 69
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1952
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -33.
Olje på lerret
73x93
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på lerret
47x61
Signert og noe utydelig datert nede t.h.:
Kai Fjell -47 (?)
Olje på lerret
46x53
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell-27
Travertin
H: 30 cm. B: 34 cm. D: 30 cm
Signert på plinten: KS
Olje på plate
80x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.
Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Rolf Gleditsch 1918
Olje på lerret
59x100
Signert nede t.h.. R. Juell-Gleditsch
Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -58
Olje på lerret
95x68
Signert og datert nede t.h.: Kjær -84
Olje på lerret
135x190
Signert nede t.h.: Kjær
Olje på lerret
162x101
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -15
Olje på lerret
173x160
Signert og datert nede t.h.: LS-51
Signert nede t.v.: Lars Solaas
Olje på lerret
85x104
Signert og datert nede t.v.: Ruth Krefting 1942
Olje på plate
22x27
Signert og datert oppe t.h.: 13/9-60 H Kihle
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: HK
Olje på plate,
16x22
Signert nede t.h.: HK
Tresnitt, lysmål
19x27
Signert nede t.h.: Harald Kihle ca 1930
Tresnitt på papir, lysmål
13x14
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -80
Olje på plate
20x27
Signert nede t.v.: HK
Olje på lerret
66x81
Signert nede t.h.: Tor Hoff
Olje på lerret
43x110
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 75.
20x46
Signert nede t.h.: O. Strømme.
Olje på lerret
111x111
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -88
Olje på plate og på lerret
50x70, 80x65 og 50x70
Tre felt (triptyk) Alle signert og datert nede t.h.: HB -91
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: Gullvåg -80
Olje på plate
25x20
Begge signert nede t.h.: RM Dansk kunstner
Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 97
Olje på lerret
90x136
Signert nede t.h.: Knoff 84
Akryl på lerret,
100x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1990
Akvarell på papir, lysmål
74x55
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.
Olje på lerret
44x36
Signert og datert nede på midten: Anne Knoff 85
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 34
Olje på plate
55x58
Signert og datert nede t.h.: Sture 99