Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Figurer og måne

Litografi
24x31
Usignert

Bibliofilutgave.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500