Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Er und Sie

Litografi, lysmål
58x38
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Nummerert nede t.v.: 137/300.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 15 000