Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vedkjører i fjellet 1975
Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen 75
Påtegnet med tittel, datert 1976 og signert på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Fra Nord-Østerdal.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 4 500