Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vedkjører i fjellet 1975

Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen 75

Påtegnet med tittel, datert 1976 og signert på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Fra Nord-Østerdal.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 4 500