Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Arbeider i snølandskap 1952

Olje på lerret
81x96
Signert og datert nede t.h.: S. S-J. 52

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Fra Ekely.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00