Castberg, Oscar(1846-1917)
Hus i vinterlandskap
Olje på lerret
42x65
Signert nede t.h.: O. Castberg
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
42x65
Vurdering
NOK 3 000–4 000