Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Castberg, Oscar (1846-1917)
Hus i vinterlandskap

Olje på lerret
42x65
Signert nede t.h.: O. Castberg

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000