Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Dick, Gabor
Sandefjord havn

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: Dick

Påtegnet med tittel, datert 1959 og antagelig signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000