Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Greve, Anita(1903-1972)
Fatoma 1938

Olje på lerret
91x72
Signert og datert på midten t.v.: Anita Greve 1938

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr.254. Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr.7.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00