Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Grønneberg, Hulda (1844-1924)
Gårdsbruk med hesjer

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg

Utydelig stedsbestemt nede t.h.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000