Rian, Johs.(1891-1981)
Morgedal 1941
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 41
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Olje på plate
32x41
Vurdering