Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Trestammer

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x25
Signert nede t.v.: Helga Ring Reusch

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering