Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Sneslaps

Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: J. Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000