Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Satyr og nymfer

Olje på lerret
69x101
Signert nede t.v.: Otto Sinding

Påtegnet på baksiden: In der Dämmerung

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering