Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Aas, Alf-Jørgen (1915-1981)
Skoglandskap 1941

Olje på plate
47x61
Signert og datert nede t.h.: Alf-Jørgen Aas 1941

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947? kat.nr.8D?

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000