Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Aamodt, Asbjørn (1893-1966)
Landskap

Olje på lerret
69x84
Signert nede t.v.: AA.

Etter Bonnard.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 6 000