Jensen, Ulf Valde(1945-)
Komposisjon med figurer 1976
Radering
38x56
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1976.
Nummerert nede t.v.: 16/50.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 000
Radering
38x56
Nummerert nede t.v.: 16/50.
Vurdering