Jensen, Ulf Valde(1945-)
Til mot lykke 1975
Litografi, lysmål
36x30
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1975
Nummerert nede t.v.: 6/85
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 800
Litografi, lysmål
36x30
Nummerert nede t.v.: 6/85
Vurdering
NOK 3 000–4 000