Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
1. mai

Litografi, lysmål
56x64
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 198/300.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000