Bleken, Håkon(1929-)
Fra Hedda Gabler 1991
Litografi, lysmål
44x33
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -91
Påtegnet nede t.v.: pr.tr.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
44x33
Påtegnet nede t.v.: pr.tr.
Vurdering
NOK 1 500–2 000