Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Bleken, Håkon (1929-)
Fra Hedda Gabler 1991

Litografi, lysmål
44x33
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -91

Påtegnet nede t.v.: pr.tr.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000