Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Sommer

Olje på lerret
47x55
Signert nede t.v.: A. Schultz.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering