Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Mann i vinterlandskap

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: A. Schultz

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 9 000