Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Mannsakt 1927

Blyant på papir, lysmål
32x24
Signert og datert nede t.h.: HS 1927

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til den udmerkede agent i det skjønne". Dedikasjonen var tilegnet Eva Langfeldt.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500