Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Svalastoga, Svallaug (1920-1978)
Krontraner 1954

Linosnitt, lysmål
36x49
Signert og datert nede t.v.: Svallaug Svalastoga 1954
Nummerert nede t.v.: Nr. 15/20

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering