Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Melby, Wilhelm(1824-1882)
Seilskuter i rom sjø 1881

Olje på lerret
73x116
Signert og datert nede t.h.: Vilhelm Melbye. 1881.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 28 000 med forbehold