Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Melby, Wilhelm (1824-1882)
Seilskuter i rom sjø 1881

Olje på lerret
73x116
Signert og datert nede t.h.: Vilhelm Melbye. 1881.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000 med forbehold