Melby, Wilhelm(1824-1882)
Seilskuter i rom sjø 1881
Olje på lerret
73x116
Signert og datert nede t.h.: Vilhelm Melbye. 1881.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 28 000 med forbehold
Olje på lerret
73x116
Vurdering