Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Sjømann på båt i høy sjø

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000