Krohg, Christian(1852-1925)
Sjømann på båt i høy sjø
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering