Gauguin, Paul René(1911-1976)
Himmeltegn 1971
Serigrafi, lysmål
64x46
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1971
Nummerert nede t.v.: 96/260.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Serigrafi, lysmål
64x46
Nummerert nede t.v.: 96/260.
Vurdering
NOK 2 000