Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Himmeltegn 1971

Serigrafi, lysmål
64x46
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1971

Nummerert nede t.v.: 96/260.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00