Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Kvinne med hatt 1962

Tresnitt på papir, oppklebet på plate
61x41
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1962

Nummerert nede t.v.: 95/260. Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 500