Gauguin, Paul René(1911-1976)
Kvinne med hatt 1962
Tresnitt på papir, oppklebet på plate
61x41
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1962
Nummerert nede t.v.: 95/260. Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste.
Vurdering
NOK 500
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 600