Gude, Nils(1859-1908)
Sittende kvinne med rose 1877
Olje på plate
31x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: N. Gude. Karlsruhe 1877
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
31x23
Vurdering