Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Grønneberg, Hulda (1844-1924)
Fra Lugano 1887

Olje på lerret, oppklebet på plate
51x34
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Hulda Grønneberg Lugano 11/8 87

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering