Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne med katt

Litografi, lysmål
59x41
Signert nede t.h.: Johs Rian

Fra 1945.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 5 500