Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Rolfsen, Alf(1895-1979)
Fuglefjell 1944

Litografi, lysmål
61x85
Signert og datert nede t.h.: Alf Rolfsen-44
Nummerert nede t.v.: nr. 65/200.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00