Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Strømbu Gård Øvre Sollia ved Atnaelven
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Astri Welhaven.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 5 000–8 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 3 000