Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Strømbu Gård Øvre Sollia ved Atnaelven

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Astri Welhaven.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 5 000–8 000