Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Strømbu Gård Øvre Sollia ved Atnaelven

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Astri Welhaven.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 5 000–8 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000