Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Helsted, Viggo (1861-1926)
Innseilingen til Fredriksvern

Olje på lerret
38x61
Signert og datert nede t.h.: Viggo Helsted. 1902.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Indseilingen til Fredriksværn - Norge-. Dansk kunstner.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering