Helsted, Viggo(1861-1926)
Innseilingen til Fredriksvern
Olje på lerret
38x61
Signert og datert nede t.h.: Viggo Helsted. 1902.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Indseilingen til Fredriksværn - Norge-. Dansk kunstner.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000