Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Weiglin, Egil (1917-1997)
Fra Heidal 1941

Olje på lerret
69x70
Signert og datert nede t.h.: Weiglin -41.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering