Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fjellgård

Olje på lerret
44x65
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 15 000