Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fjellgård

Olje på lerret
44x65
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000