Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Nærøfjorden, Sogn 1899

Olje på lerret
61x94
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold Ddf. 1899.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering