Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Innsjø med robåt

Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: Barlag.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 30 000