Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Lindheim, Trine Lise(1957-)
Lykkelig reise 1988

Tresnitt, lysmål
50x72
Signert og datert nede t.h.: Trine Lindheim 88

Nummerert nede t.v.: 17/40. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 000