Lindheim, Trine Lise(1957-)
Lykkelig reise 1988
Tresnitt, lysmål
50x72
Signert og datert nede t.h.: Trine Lindheim 88
Nummerert nede t.v.: 17/40. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 000