Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Selvportrett og portrett av Knut Hamsun?

Litografi, lysmål
53x42 og 57x42
Selvportrett: signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -32. Portrett av Knut Hamsun: signert nede t.h.: Henrik Lund

2 stk. selges samlet. Selvportrett påtegnet nede t.v.: Dette skal forestille maleren selv. Likhet garanteres HL

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 4 000