Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Hald, Finn (1929-2010)
Salamanderalfabetet 1992

Serigrafi, lysmål
64x55
Signert og datert nede t.h.: F. Hald 1992

Nummerert nede t.v.: 51/150. Påtegnet med tittel samt dedikasjon nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000