Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Hagen, Else(1914-2010)
Krefter

Litografi, lysmål
36x53
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet nede t.v.: epreuve d'artiste. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 400