Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Esdaile, Peter (1947-)
Mann danser 1978

Radering, lysmål
50x35
Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 78

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500