Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Esdaile, Peter (1947-)
Figurkomposisjon 1983

Gouache på papir
57x76
Signert og datert nede t.h.: P Esdaile 83

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000